Aqua fitness i fitness

Aqua fitness


   Ta forma aktywności fizycznej to trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję, zapobiega występowaniu stresów, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Aqua fitness został stworzony dla osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej i umiejętności pływackiej. Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z tej formy rekreacji w naszej miejscowości Węgierska Górka..

    Ćwiczenia odbywają się z wykwalifikowanym trenerem i z niezbędnym do ćwiczeń sprzętem. 

Zajęcia organizowane są dla grup od 10 do 15 osób.
Cena: 20 zł./os/godz.

Fitness
Każda kobieta, która czuje się grubo, która źle czuje się w swojej wadze powinna zacząć chodzić na fitness. Jest to rzecz stworzona dla kobiet- swoisty odpowiednik siłowni dla Panów, chociaż siłownia stawia przede wszystkim na siłę, a fitness na piękne i zgrabne ciało. Co ważne, fitness cieszył się zawsze sporym zainteresowaniem gdyż każda kobieta chce czuć się pięknie i zdrowo, a ćwiczenia fitness są skuteczne. Fitness pomaga także w koordynacji ciała poprzez różne ćwiczenia taneczne, podczas których również spala się tłuszcz. Widzimy więc, że jest szereg ćwiczeń, które łączą w sobie różne zalety. 

Zajęcia organizowane są dla grup od 10 do 15 osób.
Cena: 15 zł./os/godz.

Rezerwacja

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem

693 079 118

Ochrona danych osobowych

Dane kontaktowe

WRZOS resort & wellness
34-350 Węgierska Górka
Ul. Parkowa 11

Tel./fax /033/ 864 12 09
Kom. 693 079 118
e-mail: biuro@krw-wrzos.pl

Węgierska GórkaNOCLEGI Szczyrk i okolice ✓ Najlepsze ceny ✓ Rezerwuj tanie noclegi od 30 zł,  kwatery, pokoje, domki, pensjonaty, apartamenty, wille, agroturystyka - Wyszukaj najlepszy nocleg w Szczyrku...NOCLEGI Beskid Śląski i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka

© KRW Wrzos 2012