Aktywny urlop

   Nocleg i Węgierska Górka to za mało my proponujemy ofertę różnorodną. Zimą dobre warunki śniegowe i obecność wielu ośrodków sportów zimowych (Wisła, Żywiec, Szczyrk, Istebna), wyposażonych w liczne wyciągi przyciągają zimą rzesze turystów. Węgierska Górka  i nasz ośrodek jest idealną bazą wypadową i miejscem gdzie można odpocząć. W sezonie letnim klimat górski sprawia, że jest tu wyjątkowo rześkie i czyste powietrze. Proponujemy aktywny wypoczynek i wiele innych atrakcji opisanych na naszej stronie.

   Okolice Węgierskiej Górki to doskonałe tereny do uprawiania górskiej turystyki rowerowej. Łagodne stoki oraz rozległe górskie polany stanowią raj dla amatorów tej modnej ostatnio formy wypoczynku. Na terenie gminy znajduje się oznakowana trasa dla rowerów górskich. Stanowi ona pętlę o długości około 48 km i różnicy wzniesień ok. 600 m. Polecamy nocleg Węgierska Górka.

  Liczne szlaki turystyczne przebiegające przez Gminę Węgierska Górka uatrakcyjniają uprawianie górskiej turystyki pieszej:

Węgierska Górka przez Abramów i Przełęcz Pawlusie na Halę Rysiankę - 5 h
Węgierska Górka przez Glinne na Baranią Górę - 4,30 h.
Żabnica Skałka na Halę Boraczą - 1 h.
Żabnica Skałka na Słowiankę - 1 h.
Żabnica Skałka na Rysiankę i Halę Lipowską - 2,30 h.

Węgierska Górka przez Czerwińską Grapę na Baranią Górę - 4 h.
Żabnica Dolna przez Prusów na Halę Boraczą - 2,45 h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Noleg i Węgierska Górka to świetne połączenie. Noclegi w górach wspaniały pomysł o każdej porze roku, Kwatery Węgierska Górka to za mało w Ośrodku KRW Wrzos proponujemy wypoczynek dostosowany do indywidualnych wymagań i kondycji naszych gości.

Rezerwacja

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem

693 079 118

Ochrona danych osobowych

Dane kontaktowe

KRW “WRZOS”
34-350 Węgierska Górka
Ul. Parkowa 11

Tel./fax /033/ 864 12 09
Kom. 693 079 118
e-mail: biuro@krw-wrzos.pl

© KRW Wrzos 2012